O nas

Repertuar

Nasz zespół ma bardzo szeroki repertuar muzyczny. Obejmuje on zarówno utwory naszych dziadków i pradziadków (lata 50-te, 60-te, 70-te, 80-te i 90-te), typowa muzyka na wesele (utwory weselne), muzyka biesiadna, dancingowa oraz muzyka góralska i cygańska. Nie brakuje również najnowszych utworów z list przebojów, które staramy się opracowywać jak najszybciej po to aby nasza oferta była ciągle atrakcyjna. Repertuar zawsze dostosowujemy do bawiących się imprezowiczów podczas zabawy! Dzięki wieloletniej pracy w branży jesteśmy w stanie już na początku zabawy "wyczuć" typ muzyki jaki odpowiada bawiącym się gościom i podążając tym tropem gramy to co się podoba zapewniając świetną zabawę. Często zdarza się też tak, że klienci wcześniej uzgadniają z nami jaki jest ich ulubiony typ muzyki oraz jakie utwory chcieliby słyszeć na swojej zabawie.

Nasze instrumenty

Oświetlenie

Oświetlenie sceny jest, naszym zdaniem, nieodzownym elementem wyposażenia zespołu lub firmy organizującej koncert. To światło tworzy odpowiedni klimat.

Nagłośnienie

O naszym nagłośnieniu śmiało można powiedzieć, ze to profesjonalny sprzęt wysokiej klasy światowych liderów w produkcji mikserów i zestawów głośnikowych.